добредојдени да ни

WE OFFER THE BEST QUALITY PRODUCTS

Liush, која е основана во 1995 година, е една од водечките кинески робот автоматизација интеграција, која има три центри за продажба и R & D и два производствени фабрики во Шенжен, Суджоу и Anqing. Имаме повеќе од 700 луѓе, од кои бројот на R & D штабови речиси достигне до 100. Ние поседуваат растенија кои ги покриваат 50000 метри квадратни и се опремени со сите видови на професионална опрема за обработка. Liush група е ангажирана во Автоматско слој производни линии за 25 години и акумулираната богато искуство во развојот на робот програмирање, дизајнирање и автоматизација технологија робот интегрира дизајнирање. Нашите главни бизниси вклучуваат линија за производство слој, интеграција на индустриски робот, авто-стереоскопски магацин и така натаму. Ние сме искусен тим со напредна технологија, така што ние сме во состојба да им обезбеди на клиентите со различни сеопфатни услуги.

  • 327226093906342881
  • 154740222491279823

топла производи

Слој производствена линија (во прав, боја или глазура)

Линија за производство може да се направи широк спектар на делови во обработка или производи обложени со различни заштитни слој или повеќе бои од различни процеси.

ДОЗНАЈ
ПОВЕЌЕ +

Интелигентен систем за логистика

Системот може да помогне да најде решение и да собере доволно ефикасно да се исполнат брзо и честите потреби испорака на клиентите.

ДОЗНАЈ
ПОВЕЌЕ +

автоматизација решенија

Прилагодено производна линија може да помогне за подобрување на квалитетот на производот и да го зголеми приносот.

ДОЗНАЈ
ПОВЕЌЕ +